Oferty pracy

Dołącz do najlepszych

Aktualnie rekrutacja odbywa się na stanowisk podane poniżej. Zapraszamy do naszego zespołu specjalistów.

Przedstawiciel handlowy

Obowiązki

  • ktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
  • realizacja planów sprzedaży
  • godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek.

Oczekiwania

  • wykształcenie minimum średnie
  • szeroko pojęta lojalność i uczciwość
  • wysoka samodyscyplina i umiejętność dysponowania własnym czasem
  • silne zorientowanie na sukces i wysokie zarobki,
  • umiejętność obsługi komputera (office, internet),
  • prawo jazdy kat.. B,
  • doświadczenie handlowe i znajomość produktów budowlanych mile widziana

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • firmowe Know-how z pakietem szkoleń
  • samochód i telefon służbowy

Jak aplikować na stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Listu motywacyjnego i CV, wraz ze zdjęciem na adres praca@promark.pl. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883).